Upgradujeme NARA app: Nekonečné animace i přehlednější zobrazení

Nová verze ovládací aplikace 0.8.5
Nová verze ovládací aplikace 0.8.5
6. 6. 2022
Do světa vypustili nejnovější verzi ovládací aplikace pro NARU, tentokrát s číslem 0.8.5. Oproti předchozí verzi přináší několik vylepšení a nové funkce. Přečtěte si, co mezi nimi najdete.

Skutečně nekonečné animace

Našli jste si oblíbenou animaci a nechali lampu beze změny svítit 21 dní? Pak asi víte, že po této době zhasla. Bylo to způsobené doběhnutím animace. Původně jsme totiž nepředpokládali, že by tři týdny neměly stačit. Ode dneška se to už nestane – animace jsou nyní v nekonečné smyčce a vy si tak můžete užívat stejnou animaci bez přerušení.

Zapamatování oblíbeného a posledního svícení

Žádná nudná bílá. Nastavte si v NAŘE oblíbenou barvu či animaci jako výchozí stav. Kdykoliv ji znovu zapnete, rozsvítí se právě do zvoleného nastavení. Přejděte do nastavení, zvolte Zapamatovat stav lampy a vyberte si, jak vás má lampa vítat.

Mysleli jsme ale i na nenadálé situace. Pokud se od lampy odpojíte či ji v aplikaci vypnete, bude si pamatovat poslední světelné nastavení. A napříště se rozsvítí tak, jak jste ji zanechali.

Přehlednější zobrazování lamp v domácnosti

Ve svém nastavení domácnosti máte dvě NARY doma, další tři u babičky a jednu v kanceláři. Slušná zásoba. Jenže jak se v nich vyznat a připojit se právě k těm, které jsou v dosahu?

Zapracovali jsme na uživatelské jednoduchosti a lampy, které nejsou dostupné, jsou jednoduše zašedlé. Takže buď rychle odhalíte, že třeba nejsou v zásuvce (když víte, že mají být na příjmu), nebo se snadnější zorientujete v tom počtu lampiček po vašich místech.

Plynulejší animace

Tohle je takový náš Easter egg. Při přechodu z jedné animace na druhou se NARA nikdy natvrdo nepřepne, barvy se postupně prolínají a vytváří plynulý přechod. Když ale novou animaci podržíte, můžete si nastavit čas, za jak dlouho ke změně dojde. Záleží jen na vás, jak to máte rádi.

Kromě toho jsme si pohráli i s nastavením animací jako takových. Okem tu změnu sotva postřehnete, my je ale zoptimalizovali. Jejich nadsvětelná plynulost je toho důkazem.

Spolehlivější reakce dotykového tlačítka

S dotykovým tlačítkem se chtě nechtě někdy potkáte – při restartování NARY, při její adopci, při ručním vypnutí. Aby to nebyla pruda, poladili jsme reakce dotykového tlačítka. Nyní je stabilnější a rychlejší.

Chcete do další aktualizace aplikace přidat vylepšení na míru? Dejte nám vědět! Přímo v aplikaci jednoduše přidáte návrh na vylepšení. ➝ Přejděte do nastavení a „Poptejte novou funkci”. Podrobně nám popište svůj nápad a my se ho pokusíme přidat do některé z dalších aktualizací.

Sledujte nás na sociálních sítích

Mohlo by se vám líbit:

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a podpořte tak unikátní českou chytrou lampu, která dělá radost barvami.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích a podělte se o zajímavosti ze světa osvětlení.