Nové NARA animace rozsvítí déšť, rozkvetlou třešeň i jarní louku

Nové NARA přírodní animace
Česká krajina je hlavním tématem světelných animací, které pro NARU vytváříme. Tentokrát jsme však nesáhli pro konkrétní lokalitě. Do světla jsme propsali celá období. A nezapomněli jsme ani na ženy a svátek lásky. Díky naší lampě už nehledejte rozkvetlou třešeň, rozsviťte si ji v obýváku.

Objevte kouzlo přírody z obýváku

Sníh na většině území republiky už v březnu vystřídaly potůčky vody a z tmavých mraků místo vloček padají kapky. Pro tu správně melancholickou náladu si dešťové období nyní pustíte i v pohodlí domova.

Světelnou hru si navíc přizpůsobíte podle nálady – je libo mírné jarní mrholení, nebo pořádný liják? Stačí posunout směr (a rychlost) animace. To vše bez nebezpečí promáčení bot.

Druhou novinkou mezi animacemi je střídání dne a noci. Od východu slunce, přes poledne, západ slunce, východ měsíce až k svitu hvězd. A znovu od začátku.

Dešťové období a střídání dne a noci ale nejsou jediné animace, které do obývacích pokojů přináší přírodu ztvárněnou světlem. V únoru jsme do aplikace přidali Rešovské vodopády. Zurčící zpěněná voda z Nízkého Jeseníku tak doplnila už dříve vytvořené animace inspirované českou krajinou – Boubínský prales, Krkonoše pod sněhem a Západ slunce nad Troskami.

Prvomájový polibek pod rozkvetlou NAROU

Červená, oranžová, žlutá, růžová i fialová. Kytice pro naše maminky, partnerky, dcery a kamarádky k Mezinárodnímu dni žen hraje všemi barvami. Tomu, kdo nestačil koupit řezanou, jsme pomohli z prekérní situace vybrousit – jak jinak – světlem.

V NARA aplikaci pozorní hledači jednu takovou „květinu” našli 8. března. Dnes už ji své milé sice nepustíte, místo ní však najdete celou rozkvetlou jihočeskou louku.

A další rozkvetlá animace na sebe nenechala dlouho čekat. Jemná růžovo bílá světelná show připomíná 1. květen neboli První máj.

Ve světě je tento den známý především jako Svátek práce, v Česku si jej však spojujeme také s láskou a jarním zamilováním. Nechte se i vy rozzářit a líbejte se pod rozkvetlou třešní, tedy NAROU.

Protože jak napsal český klasik…

Byl pozdní večer – první máj – 
večerní máj – byl lásky čas. 
Hrdliččin zval ku lásce hlas, 
kde borový zaváněl háj…

Vyjádřete s námi podporu

Víme, že světelná animace v barvách Ukrajiny fyzicky nikomu nepomůže. Může ale symbolizovat naději a podporu. Jako firma a lidé, kteří NARU tvoří, jsme se rozhodli dát jasně najevo, kde a za kým stojíme. Nejlépe se umíme vyjadřovat světlem, a tak jsme do světla propsali naši podporu Ukrajině a jejím obyvatelům. 

Světelná NARA animace v barvách Ukrajiny.

Do světa tak posíláme světelné spojení nebe bez mraků a zralého pšeničného pole.

Ми думаємо про вас. Слава Україні.

Ani tento výčet světelných animací není poslední, na nové kousky se můžete těšit každé dva týdny. Máme zásobu nápadů, NARU NAROU ale děláte i vy. Neváhejte nám proto do aplikace napsat své návrhy a přání – uděláme maximum, abychom je převedli ve světlo a do aplikace přidali.

Sledujte nás na sociálních sítích

Mohlo by se vám líbit:

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a podpořte tak unikátní českou chytrou lampu, která dělá radost barvami.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích a podělte se o zajímavosti ze světa osvětlení.