Více než osvětlení: pět způsobů využití vaší chytré lampy

Interaktivní ovládání chytré lampy NARY nabízí mnoho možností. Víte však, jak ji můžete efektivně využít vy sami? Podívejte se s námi na vybrané nápady a zjistěte, který byste uplatnili právě u vás doma.

1. Spojení minimalismu a designu

Hledáte-li hravý doplněk do své kuchyně, obývacího pokoje či ložnice, jenž nepřekáží a zároveň snadno splyne s okolím, podoba modelu Alpha vás jistě potěší. Díky černému hliníkovému profilu, ze kterého je vyroben, elegantně zmizí ve tmě, kterou následně prozáří vámi zvolenými barvami.

2. Romantická večeře bez svíček

Příjemnou atmosféru si nyní můžete navodit stisknutím jednoho tlačítka. Pokud jste si stejně jako my oblíbili inovativní vybavení interiérů, nahraďte klasické svíčky chytrým osvětlením. Právě světlo a jeho barva se významným způsobem podílí na našem klidu, uvolněnosti a domácí pohodě.

Vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky na čas strávený se svými nejbližšími. Ať už připravujete večeři pro svou drahou polovičku nebo promítání filmu v úzkém rodinném kruhu, NARA vám pomůže s vybudováním toho správného celkového dojmu.

3. Zdroj energie na každé akci

Dáváte před klidným večerem přednost nabitému večírku? I pro vás máme řešení.

Pozvěte své přátele, pusťte oblíbenou hudbu a roztancujte okolí za doprovodu světelných paprsků. Pro ještě lepší zážitek doporučujeme tvořit vlastní kombinace barev, pracovat s rychlostí jejich prolínání a upravovat jas svícení dle současné nálady. Cítíte již, jak ovzduší kolem vás pulsuje?

4. Nezapomenutelná světelná show

NARA otevírá nové dveře také umělcům. Zůstaňme tedy ještě chvíli u jejího spojení se světem hudby. Slaďte melodii vystoupení se světelnými efekty a pozvedněte pocity diváků na vyšší úroveň. Pokud vám jedna lampa nestačí, synchronizujte ji s další Alpha kamarádkou a vychutnejte si dvakrát tak skvělou podívanou.

Tímto způsobem můžete doplnit i více než koncert nebo taneční představení. Chystáte například vlastní obrazovou výstavu? Nechte návštěvníky, aby na vaše díla pohlédli “v novém světle”.

5. Netradiční focení na míru

Hledáte neotřelý úhel pohledu? Ozvláštněte svůj photoshoot nebo natáčení a zajistěte si originální záběry do svého portfolia.

Na závěr přidáváme náš osobní tip z focení NARY v pohybu – pokud by vás časem omrzel koncept lampičky, vždy se nabízí varianta světelného meče. 

Který ze způsobů uplatnění chytrého osvětlení vás zaujal? Ať už si doma chcete navodit příjemnou atmosféru nebo ozvláštnit zážitek z akce s rodinou či přáteli, NARA je tím ideálním řešením. Udělejte si radost ještě dnes a objednejte si ji v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Sledujte nás na sociálních sítích

Mohlo by se vám líbit:

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a podpořte tak unikátní českou chytrou lampu, která dělá radost barvami.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích a podělte se o zajímavosti ze světa osvětlení.