Nejzajímavější vychytávky nové aplikace 0.8

Nejzajímavější novinky v aplikaci NARA 0.8
Nejzajímavější novinky v aplikaci NARA 0.8
11. 2. 2022
Update ovládací aplikaci vylepšil hlavně po technické stránce. Umožnil nám ale přidat i nové animace a vylepšit ovládací prvky. Přímo z nastavení jde nyní také požádat o vlastní funkci či nahlásit chybu. 

Update nové verze aplikace 0.8 přinesl hned několik významných technických změn – účet domácnosti či ovládání více lamp a další. Tím jsme ale neskončili.

Nové animace a příjemnější tvorba vlastních

Aktualizace s sebou přináší i čerstvé animace inspirované českou krajinou. Vytvořte si z domova oázu klidu a zažijte přírodní krásy Nízkého Jeseníku převedené na světlo. To vám umožní efekt Rešovských vodopádů.

Nebo 15. února oslavte Svátek lampionů. A je jedno, jestli dáte přednost pohádkové společnosti Lociky z disneyovky Na vlásku, nebo budete slavit tradiční čínský svátek a poslední den Čínského Nového roku. Asociace světelné atmosféry je jen na vás.

Novinkou pak je i příjemnější design pro tvorbu vlastních barevných animací.

Staňte se součástí vývoje

Nové ovládání aplikace 0.8

Chceme vás aktivně zapojit do evoluce NARY. Věříme, že právě tak ji můžeme neustále posouvat a co nejlépe plnit vaše přání. Nově nám tak přímo v aplikaci můžete předat návrh na vylepšení.

Napadá vás vychytávka, která naladí perfektní atmosféru? Nebo vám chybí nějaké tlačítko pro snadnější používání? Přejděte do nastavení a „Poptejte novou funkci”. Podrobně nám popište svůj nápad a my se ho pokusíme přidat do některé z dalších aktualizací.

Chybami se člověk učí

Zpětná vazba je základ úspěchu a my si té od vás vážíme. Vždy nás mrzí, když NARA nepracuje podle představ. Tyto nedostatky se proto pokaždé snažíme co nejrychleji odstranit.

Nyní proto chybu nahlásíte jednoduše přímo z aplikace. Stačí jít do hlavního nastavení, kliknout na nahlašovací tlačítko a co nejpodrobněji nám popsat: co a kdy se stalo a jaká věc je podle vás špatně. Hlášení se nám automaticky přepošle, my zasedneme ke strojům a problém vyřešíme.

Pro případ akutních potíží pak přímo přes nastavení můžete zavolat naši technickou podporu.

NARA App 0.8 jsme vyvíjeli několik měsíců a máme velkou radost, že jsme ji konečně mohli vypustit do světa. Doufáme, že si její nové funkce užijete a že vám usnadní používání lampy. Těšíme se na vaše ohlasy.

Sledujte nás na sociálních sítích

Mohlo by se vám líbit:

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a podpořte tak unikátní českou chytrou lampu, která dělá radost barvami.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích a podělte se o zajímavosti ze světa osvětlení.