NARA App 0.8 přináší nové funkce i zrychlení

Nová verze NARA App 0.8
Rychlejší aplikace, účty domácností a nově i synchronizace více lamp. To jsou jen některé ze zásadních novinek, které přinesla nová verze uživatelské aplikace NARA. Stačí jen otevřít webové rozhraní a kliknout na aktualizovat.

Sdílejte NARU se členy domácnosti

Největší inovací, kterou aktualizace přináší, jsou přihlašovací účty, respektive domácnosti. Nejedná se o klasický uživatelský účet pro konkrétního člověka, ale o jeden společný účet ke všem vašim lampám.

Přihlášení do aplikace NARA

Po vytvoření účtu domácnosti se místo jednoho člověka může do ovládání lamp zapojit celá rodina, všichni spolubydlící, přátelé či sousedi. Prostě kdokoliv, komu dáte přihlašovací údaje.

Doposud bylo pro sdílení ovládání vždy potřeba, aby se první telefon odpojil. Díky účtu domácnosti je tak nyní i možné, aby bylo k lampě/lampám připojeno více telefonů najednou.

Bezpečnost a rychlost

Zároveň účty domácností fungují i jako bezpečnostní pojistka. Jakmile si NARU propojíte, pro nikoho dalšího v dosahu už nebude viditelná. Bez hesla a vašeho e-mailu se tak k ní nemá jak připojit. Diskotéku vám doma díky tomu nikdo cizí nespustí.

Při první registraci vás aplikace intuitivně provede celým nastavením domácnosti. Pokud byste potřebovali navést, koukněte do našeho aktualizovaného manuálu.

Kromě zvýšení bezpečnosti se nám aplikaci podařilo také zrychlit. To ocení jak uživatelé iOSu, tak Androidu.

Vytvoření skupiny v NARA aplikaci

Vytvořte skupiny a pojmenujte své lampy

Synchronizaci více lamp a hromadné ovládání jsme udělali ještě snadnější. Jednoduše si vytvořte skupinu, pojmenujte ji a vyberte, které NARY do ní budou patřit. Poté stačí v aplikaci zvolit oblíbený barevný efekt či animaci a užít si ještě prosvícenější atmosféru.

Jeníček a Mařenka, Pejsek a Kočička, Věneček a Rakvička. Pro větší přehlednost odteď můžete svou NARU pojmenovat. Ať už se inspirujete filmovými postavami, zvířátky nebo druhy ovoce, usnadní vám tato drobná úprava práci.

Odlišení jednotlivých lamp vám pomůže s nastavováním při tvorbě skupin i se samotným ovládáním konkrétních kusů.

Aplikaci pro Android si nainstalujte znovu

Pro uživatele, kteří lampu ovládají přes telefon s operačním systémem Android a aplikaci si přidali na plochu, tu máme doporučení vývojářů. Starou aplikaci si odinstalujte a z adresy app.naralamp.cz/latest si přidejte novou. Budete tak mít jistotu, že všechno funguje, jak má. 

Tento proces odebrání a přidání pak do budoucna už nebude potřeba opakovat. Nová aplikace už je upravena tak, aby šly zásadní změny dělat i ve verzi stažené na ploše.

To jsou nejzásadnější technické posuny aktualizované aplikace, nyní ve verzi 0.8. Tím však výčet novinek nekončí. Přidali jsme třeba také Rešovské vodopády, splněná přání a snadné hlášení chyb.

Sledujte nás na sociálních sítích

Mohlo by se vám líbit:

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a podpořte tak unikátní českou chytrou lampu, která dělá radost barvami.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích a podělte se o zajímavosti ze světa osvětlení.