Usínejte za světla, spěte za tmy. NARA přináší odložené vypnutí

NARA nově umí odložené vypnutí
NARA nově umí odložené vypnutí
22. 3. 2022
Ovládání lampy je zase o kus rychlejší a chytřejší. Nově si tak můžete nastavit odložené vypnutí, kdy NARA po určeném čase sama zhasne. Vylepšili jsme také komunikaci s lampou a přidali do nastavení angličtinu. Stačí, když spustíte aplikaci a aktualizujete na nejnovější verzi 0.8.3.

1. Odložené vypnutí po čase

První novinkou v nové verzi aplikace je takzvané odložené vypnutí. Stáhnete jas, vyberete barvu (třeba červenou, která je na večer zdravější a přirozenější než modré tóny) a nastavíte čas, za jak dlouho se má lampa vypnout. Jakmile odložené vypnutí spustíte, navolený čas se začne odpočítávat. A vy můžete jít v klidu spát.

Tuhle vychytávka ocení ti, kdo se bojí usínat ve tmě, chtějí si ale dopřát nerušený spánek. Na věku nezáleží.

2. Postupné zhasínání

Druhou variantou odloženého vypnutí je postupné zhasínání. Úplně stejně jako v prvním případě si zvolíte barvu či animaci a jas, na kterém chcete začít. Následně zadáte čas, za jak dlouho se má lampa úplně vypnout. Od spuštění se pak začne odpočítávat navolený čas, při tom se bude postupně ztlumovat jas lampy. Na konci odpočtu pak úplně zhasne.

Poptávka po odloženém vypnutí přišla přímo od našich zákazníků. Přesně tak jsme si to přáli. Věříme totiž, že právě díky zapojení majitelů NARY do její evoluce ji můžeme neustále posouvat a vylepšovat.

NÁŠ TIP: Napadá vás vychytávka, která naladí perfektní atmosféru? Nebo vám chybí nějaké tlačítko pro snadnější používání? Přejděte do nastavení a „Poptejte novou funkci”. Podrobně nám popište svůj nápad a my se ho stejně jako u odloženého vypnutí pokusíme přidat do některé z dalších aktualizací.

3. Komunikace v reálném čase

Tuto novinku ocení hlavně ti, kteří k ovládání lampy používají více zařízení, případně sdílí lampu se členy domácnosti. Nyní tak lampa a aplikace komunikují v reálném čase.

Cokoliv změníte či nastavíte na jednom telefonu připojenému k lampě, okamžitě uvidíte i na druhém.

4. Jazyk už není problém

Nedávno NARA zaujala až v Kanadě! V cestě do zámoří jí ale stála jazyková bariéra, neuměla anglicky. To jsme nyní vyřešili – sedli jsme nad překlady a do nového upgradu aplikace zahrnuli jazykovou mutaci pro angličtinu.

5. Vyladěná komunikace mezi lampami

Stabilnější a rychlejší komunikace mezi vícero lampami byla záležitostí hlavně předchozí verze aplikace, tedy 0.8.2. Chtěli jsme vám ale dát vědět, že nyní už je dostupná všem.

Pokud tedy zvažujete nákup další NARY, můžeme zaručit opravdovou radost z používání více lampiček najednou.

Sledujte nás na sociálních sítích

Mohlo by se vám líbit:

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a podpořte tak unikátní českou chytrou lampu, která dělá radost barvami.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích a podělte se o zajímavosti ze světa osvětlení.