Z dílny až do vaší ložnice aneb Jak postupovat před prvním rozsvícením

Jak postupovat před prvním rozsvícením NARY
Chtěli byste svou domácnost obohatit o kus chytrého osvětlení, ale bojíte se, že si s moderní technologií nebudete vědět rady? Po přečtení tohoto článku se strachu jistě zbavíte! Připravili jsme si pro vás podrobný tutoriál, díky němuž svou lampu rozsvítíte snadno bez zbytečných komplikací.

Od nás pro vás

Rozhodli jste se splnit si své tajné přání a pořídit si jednu z lamp NARA Alpha? Pak není nic jednoduššího než přejít na náš webový e-shop a vložit jeden kus do virtuálního košíku. Jakmile vyplníte veškeré předepsané údaje a formulář odešlete, pustíme se do zpracování vaší objednávky.

Sláva, nazdar výletu

Pokud jste si v objednávce zvolili doručení lampy až k vám domů, určitě se nemusíte obávat, že byste ji snad ve vysoké krabici nepoznali. Naše balíčky jsou označeny typickou páskou, která příjemce ještě před otevřením upozorní, co se pod kartonem skrývá.

Po vysvobození všech komponentů nejprve zasadíte plastovou tyč do tvarovaného betonového podstavce. Koncovku elektrického kabelu následně zapojíte do adaptéru, a ten pak zapnete do zdroje. Lampu spustíte pomocí dotykového tlačítka na špičce světelné tyče.

Cílová rovinka

Třikrát hurá! Vaše lampa funguje. Jak nyní převezmete kontrolu nad všemi barvami duhy? V tomto bodě se náš návod rozchází dle operačního systému vašeho telefonu.

  • Metoda pro Android: Ve webovém prohlížeči na svém zařízení vyhledáte stránku https://app.naralamp.cz/ a stisknete tlačítko Připojit. Pokud je vaše lampa zapnutá, aplikace ji automaticky vyhledá. Poté si již můžete spokojeně vychutnat veškeré její funkce – od volby preferované kombinace barev přes nastavení jasu či tvorbu vlastní animace.
  • Metoda pro iOS: V druhém případě se spuštění liší o dva jednoduché kroky. V App Store na vašem telefonu si stáhnete aplikaci Bluefy. Po úspěšné instalaci ji otevřete a pokračujete na základě výše zmíněného návodu. Na konci si můžete i vy svou lampu užít na 100 %.
Jednoduché ovládání NARA aplikace.

Sledujte nás na sociálních sítích

Mohlo by se vám líbit:

Sledujte nás na Facebooku či Instagramu a podpořte tak unikátní českou chytrou lampu, která dělá radost barvami.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích a podělte se o zajímavosti ze světa osvětlení.